€ 49.900
| Merk: | Carthago |
|---|---|
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Carrosserie: | Integraal |
| Bouwjaar: | 2009 |
| Brandstof: | Diesel |
| Kenteken: | 7KGH32 |
| Kilometerstand: | 116.200 KM |
| Motorvermogen: | 131 PK |
| Aantal cilinders: | 4 |
| Lengte: | 734 cm |
| Breedte: | 234 cm |
| Hoogte: | 285 cm |
| Interieurkleur: | Beige |
|---|---|
| Bekleding: | Velours |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Maximaal trekgewicht: | 1.650 KG |
| Max. toelaatbaar gewicht: | 3.500 KG |
| Cilinderinhoud: | 2.287 CC |
| Massa: | 3.015 KG |
| Emissieklasse: | 4 |
Keurige Carthago CHIC C-LINE I 4.8, goed onderhouden. voorzien van lengtebedden, Recent distributieriem vervangen en Nieuwe velgen met banden, nieuwe Dak airco en schotel.
Opties/accessoires auto:
Airco in cabine
16 inch, lichtmetalen velgen met all season banden
Opties/accessoires opbouw:
Cremekleurige, stoffen bekleding
L-zit
Panorama dakluik woonruimte
TV woonruimte
3 pits gaskookplaat
Dometic koelkast (138 liter) en diepvries (25 liter)
Lengtebedden slaapkamer
Hefbed
Gecombineerde douche en toilet
Casettetoilet
Opbergruimte in dubbele bodem buitenzijde camper
Verduistering en horren ramen en dakluiken
Stoffering ramen woonruimte en slaapkamer
Mat in cabine
Tapijt voor gehele camper aanwezig
Truma luchtverwarming en warmwatervoorziening
Airco keuken
Thule omnistor luifel 5 meter
Camera achter
Truma duocontrol met crashsensor
Buitenaansluiting gas
Buitenvuller gas
Buitendouche
Schotel
2 x 80 Ah accu’s
Zonnepaneel en 1500 Watt omvormer
Efoy
Extra sloten opbouwdeuren en garagedeur
Extra’s:
Distributieriem vervangen bij 105.000 km.