€ 89.900
| Merk: | NIESMANN BISCHOFF |
|---|---|
| Transmissie: | Automaat |
| Carrosserie: | Integraal |
| Bouwjaar: | 2010 |
| Brandstof: | Diesel |
| Kenteken: | 65KSX1 |
| Kilometerstand: | 106.000 KM |
| Motorvermogen: | 177 PK |
| Aantal cilinders: | 4 |
| Lengte: | 883 cm |
| Breedte: | 239 cm |
| Hoogte: | 327 cm |
| Interieurkleur: | Beige |
|---|---|
| Bekleding: | Leder |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Maximaal trekgewicht: | 3.500 KG |
| Max. toelaatbaar gewicht: | 6.700 KG |
| Cilinderinhoud: | 2.998 CC |
| Massa: | 5.448 KG |
| Emissieklasse: | 4 |
FLAIR 8000 iLW 3.0 Automaat, lengtebedden, Lithium 420AH, trekhaak, lederen bekleding.
Opties/accessoires auto:
Automaat
Airco in cabine
6,2 inch Zenec radio/navigatie
16 inch, lichtmetalen velgen met all season banden
Opties/accessoires opbouw:
Cremekleurige, lederen bekleding
Matten in woonruimte
Barzit
Tafel uitschuifbaar
Lengtebedden slaapkamer
TV slaapkamer
Mineraalwerkstof aanrechtblad
3 pits gaskookplaat
Dometic koelkast (171 liter) en diepvries (35 liter)
Thetford gasoven
Dakventilator keuken en badkamer
Panorama dakluik woonruimte
Separate douche en toilet
Douche voorzien van handdouche en regendouche
Badkamer/slaapkamer afsluitbaar
Toilettank
Gastank met buitenvuller
Opbergruimte in luiken buitenzijde camper
Verduistering en horren ramen en dakluiken
Elektrisch privacyscherm voorruit
Alde vloeistofverwarming en warmwatervoorziening
Truma bodemairco woonruimte en slaapkamer
Elektrische Fiamma luifel 5,5 meter
Camera achter
Luchtvering
Levelsysteem
2 x Super B lithium accu
2 zonnepanelen + 2000 Watt omvormer
Truma duocontrol met crashsensor, mogelijkheid voor gasflessen
Buitenaansluiting gas in garage
Trekhaak
Kluis