€ 129.900
| Merk: | Hymer |
|---|---|
| Transmissie: | Automaat |
| Carrosserie: | Half-integraal |
| Bouwjaar: | 2022 |
| Brandstof: | Diesel |
| Kenteken: | R841PL |
| Kilometerstand: | 18.000 KM |
| Motorvermogen: | 170 PK |
| Aantal cilinders: | 4 |
| Lengte: | 740 cm |
| Breedte: | 236 cm |
| Hoogte: | 315 cm |
| Interieurkleur: | Licht grijs |
|---|---|
| Bekleding: | Stof |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Maximaal trekgewicht: | 1.300 KG |
| Max. toelaatbaar gewicht: | 4.200 KG |
| Cilinderinhoud: | 1.950 CC |
| Massa: | 2.880 KG |
| Emissieklasse: | 6 |
Zeer nette Hymer T680 S, lengtebedden, luchtvering, levelsysteem, airco en trekhaak.
Opties/accessoires auto:
Automaat
Airco in cabine
Mercedes radio en navigatie
Luchtvering
Alko levelsysteem
16 inch zwarte, lichtmetalen velgen
Opties/accessoires opbouw:
Zwarte, stoffen bekleding met design en sierkussens
Ruime L-zit
Tafel neerlaatbaar en optioneel 3e slaapplek
Lengtebedden slaapkamer
Hymer TV woonruimte
Schotel
3 pits gaskookplaat
Thethford koelkast (122 liter) en diepvries (15 liter)
Dometic airco woonruimte
Separate douche en toilet
Thethford cassettetoilet
Badkamer/slaapkamer afsluitbaar
2 x panorama dakluik woonruimte
Dakluik douche, toilet en slaapkamer
Verduistering en horren ramen en dakluiken
Mat cabine
Truma luchtverwarming en warmwatervoorziening
Thule Omnistor luifel 4,5 meter
Camera achter
2 x Varta accu 95 Ah
1 zonnepaneel + omvormer
Truma duocontrol met crashsensor, gasflessen
Buitenaansluiting gas
Fietsenrek met dubbele rails in garage
Trekhaak