€ 99.900
| Merk: | Hymer |
|---|---|
| Transmissie: | Automaat |
| Carrosserie: | Integraal |
| Bouwjaar: | 2020 |
| Brandstof: | Diesel |
| Kenteken: | R410FD |
| Kilometerstand: | 19.250 KM |
| Motorvermogen: | 150 PK |
| Aantal cilinders: | 4 |
| Lengte: | 700 cm |
| Breedte: | 229 cm |
| Hoogte: | 310 cm |
| Interieurkleur: | Beige |
|---|---|
| Bekleding: | Stof |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Maximaal trekgewicht: | 1.650 KG |
| Max. toelaatbaar gewicht: | 3.500 KG |
| Cilinderinhoud: | 2.287 CC |
| Massa: | 2.892 KG |
| Emissieklasse: | 6 |
Zeer nette Hymer B 534 DL 150pk Automaat DUO Mobil met rondzit. Klein Rijbewijs.
Opties/accessoires auto:
Automaat
Airco in cabine
7 inch Zenec radio + navigatie
16 inch lichtmetalen velgen met all season banden
Opties/accessoires opbouw:
Lichte, lederen bekleding met contrasterende accenten
Ruime rondzit achterin (uniek!), om te bouwen tot extra bed
Hefbed voorin
Teleco schotel en TV woonruimte
Pioneer radio in woonruimte
3 pits Dometic gaskookplaat
Dometic gasoven
Dometic koelkast (154 liter) en diepvries (30 liter)
Dometic Airco
Separate douche en toilet
Thethford cassettetoilet
Panorama dakluik woonruimte
Verduistering en horren ramen en dakluiken
Opbergruimte in dubbele bodem
Truma luchtverwarming en warmwatervoorziening
Truma duocontrol met crashsensor
LPG met buitenvuller
Thule omnistor luifel 4 meter
Camera achter
Zonnepaneel
Victron omvormer
Varta accu 95Ah