€ 159.900
| Merk: | Hymer |
|---|---|
| Transmissie: | Automaat |
| Carrosserie: | Integraal |
| Bouwjaar: | 2021 |
| Brandstof: | Diesel |
| Kenteken: | R768TZ |
| Kilometerstand: | 25.497 KM |
| Motorvermogen: | 177 PK |
| Aantal cilinders: | 4 |
| Lengte: | 900 cm |
| Breedte: | 243 cm |
| Hoogte: | 320 cm |
| Laksoort: | Metallic |
|---|---|
| Interieurkleur: | Beige |
| Bekleding: | Stof |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Maximaal trekgewicht: | 880 KG |
| Max. toelaatbaar gewicht: | 5.000 KG |
| Cilinderinhoud: | 2.143 CC |
| Massa: | 3.890 KG |
| Emissieklasse: | 6 |
Hymer B 890 BMLi 177pk Mercedes Automaat met Queensbed en Hefbed ALDE
Opties/accessoires auto:
Automaat
Airco in cabine
Mercedes radio en navigatie
Bestuurdersdeur
16 inch zwarte, lichtmetalen velgen met all season banden
Opties/accessoires opbouw:
Grijze, stoffen bekleding met design en sierkussens
Ruime L-zit
Tafel uitschuifbaar
Queensbed slaapkamer (in hoogte verstelbaar)
TV woonruimte
TV slaapkamer
5G router
Speciaal speakersysteem
Hefbed
Hardstenen aanrechtblad
3 pits gaskookplaat
Dometic koelkast (147 liter) en diepvries (29 liter)
Thetford gasoven
Dakventilator slaapkamer
Separate douche en toilet
Thethford cassettetoilet
Badkamer/slaapkamer afsluitbaar
Verduistering en horren ramen en dakluiken
Privacyscherm voorruit
Mat cabine
Alde vloeistofverwarming en warmwatervoorziening
Elektrische Fiamma luifel 5,5 meter
Camera achter
Alko levelsysteem
2 x lithium accu 95 Ah
2 zonnepanelen + omvormer
Truma duocontrol met crashsensor, gasflessen
Buitenaansluiting gas
LPG met buitenvuller
Elektrisch lozen afvalwater
Bearlock
Extra sloten opbouwdeuren
Trekhaak