€ 89.900
| Merk: | Weinsberg |
|---|---|
| Transmissie: | Automaat |
| Carrosserie: | Half-integraal |
| Bouwjaar: | 2023 |
| Brandstof: | Diesel |
| Kenteken: | Z310JH |
| Kilometerstand: | 26.600 KM |
| Motorvermogen: | 170 PK |
| Aantal cilinders: | 4 |
| Lengte: | 698 cm |
| Breedte: | 238 cm |
| Hoogte: | 284 cm |
| Interieurkleur: | Antraciet |
|---|---|
| Bekleding: | Stof |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Max. toelaatbaar gewicht: | 3.500 KG |
| Cilinderinhoud: | 1.950 CC |
| Massa: | 2.840 KG |
| Emissieklasse: | 6 |
Weinsberg Cara Compact Suite Edition met Lengtebedden en Hefbed op Mercedes Sprinter chassis met 170pk Automaat, 4 persoons.
Opties/accessoires auto:
Automaat
Airco in cabine
Mercedes radio en navigatie
16 inch lichtmetalen velgen
Opties/accessoires opbouw:
Bruin, lederen bekleding met beige stoffen details
Treinzit
Tafel uitdraaibaar
Lengtebedden slaapkamer
Hefbed woonruimte
TV woonruimte
3 pits gaskookplaat
Thethford koelkast (122 liter) en diepvries (15 liter)
Separate douche en toilet
Thethford cassettetoilet
Panorama dakluik woonruimte
Panorama dakluik slaapkamer
Verduistering en horren ramen en dakluiken
Raambekleding woonruimte en slaapkamer
Truma luchtverwarming en warmwatervoorziening
Thule omnistor luifel 4 meter
Camera achter
Accu 70 Ah
Truma Duocontrol met crashsensor