€ 139.900
| Merk: | NIESMANN BISCHOFF |
|---|---|
| Transmissie: | Automaat |
| Carrosserie: | Integraal |
| Bouwjaar: | 2019 |
| Brandstof: | Diesel |
| Kenteken: | H838SK |
| Kilometerstand: | 66.000 KM |
| Motorvermogen: | 177 PK |
| Aantal cilinders: | 4 |
| Lengte: | 793 cm |
| Breedte: | 234 cm |
| Hoogte: | 305 cm |
| Interieurkleur: | Antraciet |
|---|---|
| Bekleding: | Leder |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Maximaal trekgewicht: | 1.550 KG |
| Max. toelaatbaar gewicht: | 4.800 KG |
| Cilinderinhoud: | 2.287 CC |
| Massa: | 3.363 KG |
| Emissieklasse: | 6 |
| Onderhoudsboekjes: | Ja |
Keurige Niesmann Bischoff ARTO 77E 177pk Automaat, ingeruild van de 1e eigenaar, door ons nieuw geleverd, o.a. voorzien van zwart Leder, VB Luchtvering voor en achter en geen Hefbed.
Fabrikant: Niesmann + Bischoff
Type: Arto 77 E
Chassis: Fiat Ducato X250 45H
Hulpchassis: AL-KO AMC
Motor: 2,3 l MJ 4-cilinder Euro 6 EGR-NSC
Vermogen in Pk: 130 (opt.: 150, 180)
Technische maximum massa in kg: 4.800
Rijklaar gewicht in kg: 3.650 + kg opties
Maximaal laadvermogen in kg: 1.150
Totale lengte in mm: 7.784
Totale breedte in mm: 2.320
Totale hoogte in mm: 2.950
Fabrieksopties
Pakketten
Liner pakket
• Buitenspiegels, elektrisch verstelbaar en verwarmd, met panoramaspiegel
• Aluminium isolatierolluik langs voorruit, elektrisch
• Dubbelglas cabineramen
• SKA comfort-cabinestoelen met verstelbare zithoek en zithoogte
• Microfiber bekleding voor plafond
• Ramen opbouw voorzien van één-handbediening
Comfort pakket 1
• Panorama-dakluik boven woongedeelte ipv dakluit standaarduitvoering
• Verduisteringsplissé voor cabineramen
• Froli slaapsysteem incl. koudschuimmatrassen
• Tec-Tower 142 l koelkast, 35 l vriesvak en 25 l gasoven
Chassis pakket NL
• Automatische airco met pollenfilter in cabine
• Comfortvering op vooras
• Uitschuifbare opberglade in zijskirt langs bestuurderszijde
• Cruise control
Multimedia pakket
• Radiovoorbereiding "Sound-System"
• Multimedia-/navigatiesysteem incl. DAB+ tuner, Bluetooth en achteruitrijcamera
• Tv 22" LED in mediatower, met geïntegreerde dvd-speler en center-speaker
• Oyster Cytrac Vision automatisch digitaal satellietsysteem
Winter pakket NL
• Isolatiemat voor dashboard en voetengedeelte bij bestuurder en bijrijder
• Gasaansluiting op buitenwand
• Alde 3020 vloeistofverwarming met thermostatische regeling
• Motorwarmtewisselaar incl. motorvoorverwarming
• Truma DuoControl CS veiligheids-gasdrukregelaar met automatische omschakeling
Chassis
Verhoging technische maximum massa naar 4.800 kg
Automatisch geschakelde versnellingsbak "Comfort-Matic"
Lichtmetalen velgen 16", incl. banden met hoger draagvermogen
Stuurwiel en versnellingspookknop met leder bekleed
2,3 l MJ motor 180 Pk
Brandstoftank 120 l
Opbouw, woonruimte
"ClouLine" exterieurdesign
Exterieurdesign Maxi "Carbon Optik" (bestickering op zijwanden)
Exterieurstyling "Carbon Optik"
Uitschuifbare woonkamertafel
Bestuurdersdeur
Ventilator boven keuken
Bovenkasten i.p.v. hefbed
Meubeldecor in Verade Oak, "Modern-Line", bovenkastkleppen in wit zijdeglans
Luifel 5,0 m in electrische uitvoering incl. dimbare LED verlichting
Keuken- en wastafelblad van hoogwaardig massief kunststof
Garagedeur bestuurderszijde
Opbergsysteem in dubbele bodem
Extra matras tussen enkele bedden incl. Froli slaapsysteem
Gas, water, verwarming
Buitendouche in garage
Houten douchevlonder
SOG toiletontluchting met dakafvoer
Truma gasfilters, 2 stuks
Cassettetoilet met keramische toiletpot
Elektronica, multimedia
Accentverlichting “Schilf” (dimbaar) in woonruimtedeur
Centrale vergrendeling van opbouw- en garagedeur(en)
airco in dubbele bodem
Bekledingsstoffen
Zitkussens en cabinestoelen: Echtleder "Atraction" (antraciet)
Rugkussens, stijl "Cloud": Grand Cru No. 7, incl. sierkussens
Extra accessoires / modificaties
Truma airco in dubbele bodem
Bearlock stuurasslot
4 zonnepanelen
Tweede AGM accu 95 A
Versterkte acculader 32 A
Volledige luchtvering VB voor en achter
Alarm klasse 3
Omvormer
Spoorverbreding
Qyster Cytrac